Dane kontaktowe z naszą firmąZapytania cenowe - t
uning i modyfikacja kierownic

info@prosportech.pl


Biuro Obsługi Klienta - realizacja zleceń, wysyłki - dostawy

bok@prosportech.plZapytania cenowe - tuning i modyfikacja kierownic


Biuro Obsługi Klienta - realizacja zleceń, wysyłki - dostawy
Kierownice do modyfikacji i obszycia proszę dostarczać - wysyłać na adres: 

ProSportech

97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Szczęśliwa 129A
z dopiskiem "KIEROWNICA"

Przy wysyłce kierownic na wskazany adres prosimy aby do przesyłki dołączyć kartkę ze swoim numerem telefonu oraz adresem e-mail.W celu szybkiego i kompleksowego przedstawienia oferty na modyfikację i obszycie konkretnej kierownicy,
prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail zdjęcia swojej kierownicy do modyfikacji wraz z opisem co ma być w niej zmodyfikowane i jak ma być obszyta.
Można również wysłać zdjęcie swojej kierownicy + zdjęcie kierownicy już zmodyfikowanej jako wzór, na tej podstawie również możemy przygotować ofertę.

Oficjalne - wiążące oferty cenowe, wraz ze specyfikacją, podaniem terminów, sporządzamy i wysyłamy tylko w formie oficjalnego e-maila.
Telefonicznie udzielamy tylko ogólnych informacji technicznych, jak i cenowych, które nie są oficjalnymi/wiążącymi ofertami.

Oferty cenowe wraz z proponowaną pełną specyfikacją zlecenia oraz poglądowym projektem, wysyłamy w postaci e-maila maksymalnie w ciągu 24 godzin (dni robocze) od momentu otrzymania zapytania.


spłaszczenie ścięcie dołu kierownicy, pogrubienie obręczy kierownicy, obszycie kierownicy skórą alcantarą,modyfikacja zmiana kształtu kierownicy - modelowanie i profilowanie,  spłaszczenie dołu kierownicy,  modelowanie kształtu kierownicy, dorobienie wąsów kierownicy, profilowanie kierownicy na kciuki, pogrubienie kierownicy, dorobienie bicepsów do kierownicy, dorobienie tricepsów kierownica, naprawa regeneracja kierownic, tunning tuning kierownicy, sportowe kierownice do aut