Poniżej prezentujemy projekty modyfikacji, tuningu i zmiany kształtu kierownic wykonanych w naszej firmie.

Zmodyfikowana i obszyta skórą lub alcantarą kierownica + nowe skórzane mieszki biegów i ręcznego + obszyta skórą lub alcantarą gałka biegów + obszyta rączka ręcznego + nowy skórzany podłokietnik.


Dla osób, które mają daleko do naszej firmy i nie mogą przyjechać osobiście, przygotujemy cały kosztorys i projekt modyfikacji zmiany kształtu i obszycia kierownicy, który przesyłamy do akceptacji na adres e-mail. 

W sprawie wycen (tuning - modyfikacja - obszycie kierownicy) prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny. 


W celu szybkiego i kompleksowego przedstawienia oferty, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail zdjęcia swojej kierownicy do modyfikacji wraz z opisem co ma być w niej zmodyfikowane i jak ma być obszyta.

Można również wysłać zdjęcie swojej kierownicy + zdjęcie kierownicy już zmodyfikowanej jako wzór, na tej podstawie również możemy przygotować ofertę.
kierownice sportowe do aut, obszywanie kierownic skórą i alcantarą, obszycie kierownicy skórą, renowacja kierownicy, naprawa kierownicy, alcantara, obszycie alcantarą, pogrubienie kierownicy, modyfikacja kierownicy, sklejenie kierownicy, oklejanie carbonem, oklejanie karbonem, tuning kierownicy samochodowej, tapicerstwo samochodowe, tapicer skóra alcantara, dorobienie bicepsów do kierownicy, spłaszczenie ścięcie kierownicy, kierownica carbon, kierownica BMW M-Pakiet MPerformance MPower