Kierownice z włókna węglowego - Carbon Fiber 

Pełna modyfikacja i przebudowa kierownic przy użyciu oryginalnego włókna węglowegoCarbon inaczej włókno węglowe to materiał wyjątkowy pod każdym względem: jest materiałem niezwykle wytrzymałym, bardzo lekkim i o unikalnym prestiżowym wyglądzie.Włókno węglowe występuje najczęściej w postaci specjalistycznych tkanin uplecionych z pojedynczych włókien. Każde włókno w tkaninie, składa się z kilku do kilkunastu tysięcy nitek; 3 tysiące nitek = tkaniny 3k, 12 tysięcy nitek = tkaniny 12 k. Pojedyncza nitka włókna węglowego ma grubości 1/10 włosa (ok. 0.007 mm). Nitki z kolei w swojej strukturze, zbudowane są z setek tysięcy atomów węgla.W stałej ofercie firmy mamy kilka rodzajów (kilka różnych splotów) oraz kilka rożnych kolorów włókna węglowego oraz tkaniny mieszane CARBON + KEVLAR (włókno węglowe z dodatkiem kevlaru)Na zamówienie możemy sprowadzić również inne wzory/kolory tkaniny typu mixed twill połączenie włókna węglowego CARBON FIBER oraz włókna kevlaru KEVLAR POLIMER ARAMID FIBER

Kevlar jest wykorzystywany w nowoczesnym przemyśle technicznym, w celu zwiększenia wytrzymałości na złamanie i rozciąganie, wszystkich zaawansowanych produktów podlegających skrajnym obciążeniom. W turystyce znalazł zastosowanie przy ochronie szczególnie narażonych na uszkodzenia mechaniczne, elementów stosowanych przez profesjonalnych sportowców. W motoryzacji używany jest do wzmocnienia obręczy i innych elementów rowerów i motocykli. Maty wytwarzane z kevlaru stosowane są m.in. w kamizelkach kuloodpornych, kaskach, hełmach ochronnych i częściach pancerza nowoczesnych okrętów oraz wozów bojowych.


Włókno węglowe w dzisiejszych czasach, stosowane jest coraz częściej w przemyśle jako zbrojenie laminatów opartych na żywicach epoksydowych wysokiej jakości. Tkaniny z wysokogatunkowego splotu włókna węglowego, stosowane są szczególnie tam gdzie wymagana jest najwyższa wytrzymałość produktu w połączeniu z małym ciężarem. Od wielu lat kompozytowe materiały z włókna węglowego (carbon fiber) stosowane są w dziedzinie sportów ekstremalnych oraz do budowy elementów wnętrza oraz zewnętrznych aut typy Super Cars ( Koenigsegg, Lamborghini, McLaren, Pagani Zonda). Pojazdy Formuły 1 zbudowane są w dużej mierze z kompozytów zawierających włókna węglowe.Przykład kierownica Audi A4 B8 A6 C7 S-Line RS wykonana z włókna węglowego carbon.

Górna i dolna część obręczy, wstawka dolnej blendy zostały wykonane z prawdziwego włókna węglowego 3K


Do produkcji naszych kierownic używamy tylko wysokiej jakości oryginalnego włókna węglowego 

Tokyo Chemistry Carbon JICA on Japanese technology – KLASA A+ TWILL o gramaturze 260

NA WSZYSTKIE MODYFIKOWANE OBSZYWANE I SPRZEDAWANE W NASZEJ FIRMIE KIEROWNICE, OBOWIĄZUJE PEŁNA GWARANCJA.

Kierownicę można obejrzeć osobiście w siedzibie naszej firmy w Tomaszowie Mazowieckim.Na indywidualne zamówienie klienta możemy zmodyfikować, przerobić z użyciem prawdziwego carbonu i obszyć skórą dowolną kierownicę.


Możliwość wykończenia dekoracji z carbonu (końcowy efekt wizualny - włókna węglowego, poprzez lakierowanie matowe lub na wysoki połysk.W celu szybkiego i kompleksowego przedstawienia oferty na wykonanie/modyfikację kierownicy w uzyciem włókna węglowego (carbon fiber), prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail zdjęcia swojej aktualnej kierownicy do modyfikacji wraz z opisem co ma być w niej zmodyfikowane i jak ma być obszyta.

Można również wysłać zdjęcie swojej kierownicy + zdjęcie kierownicy już zmodyfikowanej jako wzór, na tej podstawie również możemy przygotować ofertę.


Poniżej przykładowe zdjęciach naszych realizacji kierownic z włókna węglowego carbon

Tuning modyfikacja zmiana kształtu kierownic, wykonanie elementów z włókna węglowego, obszycie skórą alcantarą

Tuning kierownice sportowe carbon, wykonanie kierownicy z włókna węglowego, włókno węglowe na kierownicy, carbon fiber 3k, carbon fiber twill plain, włókno węglowe BMW MPerformance, car carbon fiber, modelowanie profilowanie zmiana kształtu kierownicy,  spłaszczenie ścięcie dołu kierownicy,  modelowanie kształtu kierownicy, dorobienie wąsów kierownicy, profilowanie kierownicy na kciuki, pogrubienie kierownicy, dorobienie bicepsów do kierownicy, dorobienie tricepsów kierownica, kierownica BMW MPerformance M-Pakiet MPower