CENNIK USŁUG MODYFIKACJI ZMIANY KSZTAŁTU I OBSZYCIA KIEROWNICY

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPORTOWE I KOMFORTOWE KIEROWNICE DO SAMOCHODÓW

Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik usług związanych z modyfikacją - zmianą kształtu kierownic
oraz obszywaniem skórą, alcantarą jak i materiałami specjalnym; McLarenRacing - Carbon Look
Poniżej przedstawione przykłady modyfikacji i ich cen, mają charakter poglądowy.

W celu szybkiego i kompleksowego przedstawienia oferty na modyfikację i obszycie konkretnej kierownicy, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail zdjęcia swojej kierownicy do modyfikacji wraz z opisem co ma być w niej zmodyfikowane i jak ma być obszyta. Można również wysłać zdjęcie swojej kierownicy + zdjęcie kierownicy już zmodyfikowanej jako wzór, na tej podstawie również możemy przygotować ofertę.

Oficjalne - wiążące oferty cenowe, wraz ze specyfikacją, podaniem terminów, sporządzamy i wysyłamy tylko w formie oficjalnego e-maila.
Telefonicznie udzielamy tylko ogólnych informacji technicznych, jak i cenowych, które nie są oficjalnymi/wiążącymi ofertami.

Oferty cenowe wraz z proponowaną pełną specyfikacją zlecenia oraz poglądowym projektem, wysyłamy w postaci e-maila maksymalnie w ciągu 24 godzin (dni robocze) od momentu otrzymania zapytania.Przykładowy zakres modyfikacji kierownicy: 

Powiększenie "bicepsów" na typ Sport, Dołożenie "tricepsów" na typ Sport, modelowanie obręczy kierownicy "wąsy", profilowanie obręczy/ramion pod kciuki, zmiana geometrii dolnych/bocznych ramion na płaską, podpórki wewnętrzne obręczy kierownicy, spłaszczenie dolnej części obręczy w zakresie linii prostej ok. 20cm, obszycie oryginalną skórą samochodową Automotive Class I (skóry: gładkie nappa + perforowana + Carbon Look), wszycie paska centrującego na godz. 12:00

Cena za powyższy zestaw to kwota od ok. 1190 złZakres modyfikacji kierownicy: 

Powiększenie "bicepsów" na typ Sport, dołożenie "tricepsów" na typ Sport, modelowanie obręczy kierownicy "wąsy", profilowanie obręczy/ramion pod kciuki, zmiana geometrii dolnych/bocznych ramion na płaską, podpórki wewnętrzne obręczy kierownicy, spłaszczenie dolnej części obręczy w zakresie linii prostej ok. 21cm, wzmocnienie i usztywnienie dolnej części obręczy podwójnym kordem: stalowy usztywniający + aluminiowy profilujący, zmiana geometrii górnej części obręczy kierownicy na bardziej płaską, pogrubienie obręczy kierownicy + wymiana pianki podkładowej na nową oryginalną firmy 3M, frezowanie obręczy kierownicy pod zmianę łączeń skóry z prostych na wzdłużne "skośne", obszycie oryginalną skórą samochodową Automotive Class I (skóry: matowa aksamitna McLarenRacing + perforowana), wszycie paska centrującego na godz. 12:00

Cena za powyższy zestaw to kwota od ok. 1350 złZakres modyfikacji kierownicy: 

Powiększenie "bicepsów" na typ Sport, dołożenie "tricepsów" na typ Sport, modelowanie obręczy kierownicy "wąsy", profilowanie obręczy/ramion pod kciuki, zmiana geometrii dolnych/bocznych ramion na płaską, podpórki wewnętrzne obręczy kierownicy, spłaszczenie dolnej części obręczy w zakresie linii prostej ok 22cm, wzmocnienie i usztywnienie dolnej części obręczy podwójnym kordem: stalowy usztywniający + aluminiowy profilujący, spłaszczenie górnej części obręczy kierownicy, pogrubienie obręczy kierownicy + wymiana pianki podkładowej na nową oryginalną, frezowanie obręczy kierownicy pod zmianę łączeń skóry z prostych na wzdłużne "skośne", Obszycie oryginalną skórą samochodową Automotive Class I nappa, alcantarą, lub skórą McLarenRacing + skóra perforowana.

Cena za powyższy zestaw to kwota ok. 1450 zł


W zależności od zakresu modyfikacji, czas potrzebny na zmianę kształtu kierownicy wraz z jej obszyciem skórą/alcantarą to od 6 do ok. 10 dni roboczych .

W przypadku modyfikacji/przebudowy kierownicy z użyciem prawdziwego włókna węglowego (carbon fiber) czas potrzebny na wykonanie kierownicy to 20 dni roboczych.


Zlecenia przyjmujemy tylko po wcześniejszym zarezerwowaniu wolnego terminu. Bez rezerwacji aktualnie wolnego terminu i dostarczeniu do nas kierownicy do modyfikacji i obszycia w dowolnym momencie - zlecenie nie zostanie przyjęte do realizacji.

Kierownice do przerobienia/zmiany kształtu i obszycia, należy dostarczyć do naszej firmy z multifunkcją i plastikami/ramkami (jeśli jest taka możliwość to również z poduszką powietrzną). Podczas modelowani i profilowani kierownicy oraz obszycia skórą/alcantarą, sprawdzamy czy wszystkie elementy do siebie pasują, dobrze przylegają, aby efekt finalny był jak najlepszy. W tym celu niezbędne jest dostarczenie do nas kierownicy ze wszystkimi elementami które przylegają do skóry i/lub alcantary na kierownicy

 W przypadku modyfikacji kształtu kierownicy z ogrzewaniem, wiąże się to z usunięciem maty grzewczej - dezaktywacją ogrzewania kierownicy.
Aby zapewnić Naszym Klientom pewną i szybką dostawę zleceń
 wszystkie wysyłki realizujemy
firmą kurierską DPD Polska.
Wszystkie wysyłane paczki są ubezpieczona na 100% wartości, pakowane w kilka warstw grubej folii bąbelkowej oraz podwójny wielowarstwowy wytrzymały karton.

Cena wysłania paczki krajowej przy płatności przelewem na nasze konto to 20 zł
Cena wysłania paczki krajowej przy płatności za pobraniem to 30 zł

Do każdego zlecenia wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę.
Faktury wystawiamy bez VAT

Do każdego zlecenia realizowanego w naszej firmie jest wystawiana 

pisemna gwarancja na okres 12 miesięcy

Pełen zapis warunków gwarancji - proszę kliknąć ten linkcena obszycia kierownicy skórą, ile kosztuje obszycie kierownicy alcantarą, cena modyfikacji kierownicy, jaki jest koszt zmiany kształtu kierownicy, cena spłaszczenia kierownicy, ile kosztuje tuning kierownicy, modelowanie profilowanie kierownic, zmiana kształtu kierownicy, modyfikacja tuning kierownicy, obszywanie kierownic skórą cena, obszycie kierownicy skórą, renowacja kierownicy, naprawa kierownicy, obszycie kierownicy alcantarą, pogrubienie kierownicy cena, modyfikacja kierownicy, sklejenie kierownicy, alcantara automotive, skóra samochodowa, Zapraszamy wszystkich do Tomaszowa mazoqwieckiego na skorzystanie z usługi zmiany kształtu i obszycia kierownicy, Tomaszów Mazowiecki obszywanie kierownic skórą alcantarą renowacja naprawa modyfikacja kierownic